Haber

GSB Engelsiz Spor Okulları Özel Bireylere Spor Yapma İmkanı Sunuyor

gençlik ve SporGençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan ve Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü öncülüğünde devam ettirilen GSB Manisiz Spor Okulları özel şahıslara açıktır. spor bunu yapma fırsatı. Manisiz Spor Okulları, sporun fırsat eşitliği sağladığına inanan, özel gençlere spor yapma ve yeteneklerini geliştirme fırsatı sunan bir vizyonla hareket etmektedir.

Engelsiz Spor Okulları, farklı özel sporcu kümelerine çeşitli branşlarda eğitim vererek sporun faydalarından yararlanma imkanı sağlamaktadır. Yüzme, Bocce, Basketbol, ​​Floor Curling, Hemsball gibi spor branşlarında özel sporcularımız hünerlerini sergiliyor ve sporun gücüyle engellerin üstesinden geliyor.

GSB Manisiz Spor Okulları, spor eğitiminin yanı sıra sosyal etkileşimi ve özgüveni artırıcı etkinlikler de sunarak bireylerin toplumla bütünleşmesini desteklemektedir. Profesyonel eğitmenler eşliğinde yapılan antrenmanlar, özel sporcularımızın kendilerini keşfetmelerine ve potansiyellerini maksimum düzeyde kullanmalarına yardımcı olur.

Sağlıklı yaşam için sporun değerli olduğunu vurgulayan Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, “Engelleri aşmaya, farklılıkların zengin olduğu bir dünya için çalışmaya devam edeceğiz. İleriye doğru bir adım attığımıza inanıyoruz. Başarılar diliyorum” Engel Tanımayan Spor Okulları’na katılan tüm özel sporcularımıza, sporun gücüyle dolu bir gelecek için birlikte ilerlemekten gurur duyuyorum.” – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu