Haber

Fenerbahçe’nin dünyaca ünlü yeni transferi Fred İstanbul’da

Fenerbahçe ‘nin yeni transferi Fred’i taşıyan uçak İstanbul’a geldi. Brezilyalı yıldız, sağlık kontrollerinin ardından resmi imzayı atacak.

“4-5 KEZ TELEFON ARIYORUZ”

Galatasaray ile ilgilendiği iddia edilen Fred’e havalimanında eşlik eden Fenerbahçe Teknik Direktörü Selahattin Baki yaptığı açıklamada, “Herkesin bilmesini istediğim bir şey var, sanılanın aksine biz taraftarımıza her zaman doğruları söyleriz. Bugün masadan kalktığımıza dair aksini kanıtlayacak bir kanıt yok.Fred’i kaçıran bazı rakiplerimiz var. Hayır 1 ay ilgilenmiyoruz deseler de biz şahidik. Kendi gözümüzle kulüp bazında 4-5 defa bizi aradılar. Kulüp işi yokken, çünkü orada tanıdıklarımız, arkadaşlarımız var. Manchester United ayağa kalkınca Fred’in “Başka bir kanaldan girip bu işi bozmaya çalışarak onu baştan çıkarmaya çalıştılar. Ancak ben her şeyi söylüyorum. Fenerbahçe masadaysa işleri tersine çevirmek çok zor. Döneriz.” Bu yıl birlikte çok gülelim.” söz konusu.

“İSTİYORUZ, ALIYORUZ”

Baki açıklamasının devamında, “Tüm camiamıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Gücünden dolayı Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum. Mario Branco ve Okan Özkan’a teşekkür ediyorum, İngiltere’de 2-3 gün 24 saat uyumadan geçirdik. 7. Neticede Fenerbahçe camiası ve yönetimi ortaya çıktı, bir niyet koymak istedi, bu refleks önemliydi, Fenerbahçe’nin alışık olduğu isimler böyle isimler, biz kimseyle kavga etmek için bu işlere girmeyiz, bir ihtiyacımız vardı. . Bunlar ülkemizin ve kulübümüzün parasıdır.” sözlerini kullandı.

15 MİLYON AVRO TRANSFER

Fabrizio Romano’nun haberine göre; Fenerbahçe, 30 yaşındaki futbolcu için Manchester United’a bonservislerle birlikte 15 milyon euro ödeyecek.

haber-uluborlu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu